TRR03EZPF6490
MFR.Part #
TRR03EZPF6490
JLCPCB Part #
C4110097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS