KTR10EZPJ110
MFR.Part #
KTR10EZPJ110
JLCPCB Part #
C4330764
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS