TRR03EZPJ5R6
MFR.Part #
TRR03EZPJ5R6
JLCPCB Part #
C4095904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS