RB058L-60DDTE25
MFR.Part #
RB058L-60DDTE25
JLCPCB Part #
C5336574
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 120A 3A 4uA@60V 60V 640mV@3A DO-214AC Schottky Diodes ROHS