RBR30T30ANZC9
MFR.Part #
RBR30T30ANZC9
JLCPCB Part #
C3758115
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 100A 300uA@30V 30A 30V 550mV@15A TO-220FN Schottky Diodes ROHS