RB055L-30DDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB055L-30DDTE25
JLCPCB Part #
C3759808
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 30V 3A 50uA@30V 550mV@3A 55A、55A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS