R6509ENXC7G
MFR.Part #
R6509ENXC7G
JLCPCB Part #
C3290611
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 24nC@10V 430pF 48W 4V 585mΩ@10V 650V 9A TO-220FM MOSFETs ROHS