KTR10EZPJ301
MFR.Part #
KTR10EZPJ301
JLCPCB Part #
C2092522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS