KTR10EZPF1602
MFR.Part #
KTR10EZPF1602
JLCPCB Part #
C2110139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS