R6009END3TL1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6009END3TL1
JLCPCB Part #
C3281227
Package
TO-252
Description
1 N-channel 23nC@10V 430pF 4V 535mΩ@10V 600V 94W 9A TO-252 MOSFETs ROHS