LTR10EZPJ121
MFR.Part #
LTR10EZPJ121
JLCPCB Part #
C7220844
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS