R5011FNX
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R5011FNX
JLCPCB Part #
C6961059
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 30nC@10V 4V 5.4A、11A 500V 50W 520mΩ@10V 950pF TO-220FM MOSFETs ROHS