PMR100HZPFU6L00
MFR.Part #
PMR100HZPFU6L00
JLCPCB Part #
C2073430
Package
2512
Description
2W 6mΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS