MCR10ERTF9101
MFR.Part #
MCR10ERTF9101
JLCPCB Part #
C20439564
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS