KTR18EZPF2743
MFR.Part #
KTR18EZPF2743
JLCPCB Part #
C4016542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS