PDZVTR36B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
PDZVTR36B
JLCPCB Part #
C253496
Package
SOD-128
Description
1 Independent 10uA@27V 1W 20Ω 36V~40V 38V SOD-128 Zener Diodes ROHS