MCR50JZHJ330
MFR.Part #
MCR50JZHJ330
JLCPCB Part #
C19463937
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS