TRR03EZPJ511
MFR.Part #
TRR03EZPJ511
JLCPCB Part #
C4087435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS