MCR18ERTF2400
MFR.Part #
MCR18ERTF2400
JLCPCB Part #
C19421660
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS