SDR03EZPF7500
MFR.Part #
SDR03EZPF7500
JLCPCB Part #
C5886059
Description
-55℃~+155℃ 300mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS