ESR25JZPJ392
MFR.Part #
ESR25JZPJ392
JLCPCB Part #
C4123277
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS