MCR10EZPF7502
MFR.Part #
MCR10EZPF7502
JLCPCB Part #
C308420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS