MCR10ERTF1540
MFR.Part #
MCR10ERTF1540
JLCPCB Part #
C19579227
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS