MCR10EZPF4990
MFR.Part #
MCR10EZPF4990
JLCPCB Part #
C308405
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS