MCR10EZPF1800
MFR.Part #
MCR10EZPF1800
JLCPCB Part #
C308382
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS