TRR03EZPJ152
MFR.Part #
TRR03EZPJ152
JLCPCB Part #
C6290004
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS