ESR18EZPJ515
MFR.Part #
ESR18EZPJ515
JLCPCB Part #
C2116338
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS