MCR10EZHFL6R80
MFR.Part #
MCR10EZHFL6R80
JLCPCB Part #
C308361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS