BZX84B33VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84B33VLYT116
JLCPCB Part #
C5584498
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA@23V 250mW 32.3V~33.7V 33V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS