RC0805JR-1051KL
MFR.Part #
RC0805JR-1051KL
JLCPCB Part #
C7038359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS