MCR100JZHJ620
MFR.Part #
MCR100JZHJ620
JLCPCB Part #
C308357
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS