KTR25JZPF1005
MFR.Part #
KTR25JZPF1005
JLCPCB Part #
C2087933
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 333mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS