LTR18EZPFLR110
MFR.Part #
LTR18EZPFLR110
JLCPCB Part #
C20108967
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1.5W 110mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS