MCR100JZHJ161
MFR.Part #
MCR100JZHJ161
JLCPCB Part #
C19515195
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS