MCR100JZHF4020
MFR.Part #
MCR100JZHF4020
JLCPCB Part #
C19499076
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS