RSX501L-20TE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSX501L-20TE25
JLCPCB Part #
C329921
Package
SMA
Description
20V 390mV@3A 500uA@20V 5A 70A Independent SMA Schottky Diodes ROHS