MCR100JZHF28R7
MFR.Part #
MCR100JZHF28R7
JLCPCB Part #
C4190478
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS