VS40VUA1VWMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS40VUA1VWMTFTR
JLCPCB Part #
C3699784
Package
SMD
Description
200W 3.1A 40V 44V 64.5V TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS