MCR10ERTF1214
MFR.Part #
MCR10ERTF1214
JLCPCB Part #
C19749844
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS