KTR25JZPF30R0
MFR.Part #
KTR25JZPF30R0
JLCPCB Part #
C4097284
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS