MCR100JZHF11R8
MFR.Part #
MCR100JZHF11R8
JLCPCB Part #
C20593539
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 11.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS