KTR10EZPF2491
MFR.Part #
KTR10EZPF2491
JLCPCB Part #
C2086888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS