SFR18EZPF1802
MFR.Part #
SFR18EZPF1802
JLCPCB Part #
C6672528
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS