MCR03EZPJ824
MFR.Part #
MCR03EZPJ824
JLCPCB Part #
C253442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS