LTR10EZPJ151
MFR.Part #
LTR10EZPJ151
JLCPCB Part #
C2090794
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS