MCR100JZHF1071
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR100JZHF1071
JLCPCB Part #
C19529566
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1.07kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS