MCR03EZPJ200
MFR.Part #
MCR03EZPJ200
JLCPCB Part #
C253406
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS