RB058LAM100TFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB058LAM100TFTR
JLCPCB Part #
C2981599
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100V 3A 3uA@100V 810mV@3A SOD-128 Schottky Diodes ROHS