MCR03EZPJ133
MFR.Part #
MCR03EZPJ133
JLCPCB Part #
C308322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS