SFR01MZPF1542
MFR.Part #
SFR01MZPF1542
JLCPCB Part #
C4317460
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS